Mariusz Przybylski i Aleksander Kwiek blisko nowych kontraktów w Górniku

Być może już dziś Górnik ogłosi, że przedłuża umowę z Mariuszem Przybylskim, któremu kontrakt wygasł z końcem ubiegłego roku - dowiedział się "Sport".
Zawodnik w tej chwili formalnie jest bez klubu, ale już wcześniej deklarował, że dogadał się z Górnikiem. Zwłoka piłkarza wynikała z oczekiwania na zapłacenie przez zabrzański klub zaległości. Po transferze Arkadiusza Milika Górnik wypłacił zaległe pieniądze, więc nowy kontrakt jest formalnością. Zawodnik ma grać w Górniku kolejne trzy lata.
W czwartek przy Roosevelta gościł Edward Socha, menedżer Aleksandra Kwieka. Wcześniej wydawało się, że piłkarz może opuścić Zabrze, bo jego oczekiwania były niewspółmierne z założeniami działaczy. Socha powiedział "Sportowi", że Kwiek chce jednak grać w Zabrzu, a na czas prowadzenia rozmów z Górnikiem nie będą podejmowane negocjacje z żadnym innym klubem. Porozumienie jest znacznie bardziej możliwe niż jeszcze pod koniec grudnia. W poniedziałek mają odbyć się kolejne rozmowy. Jeśli wszystko zakończy się pomyślnie także Kwiek ma podpisać kontrakt na trzy lata.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]