Górnik przetestuje Krzysztofa Kaliciaka

Napastnik Krzysztof Kaliciak z Chrobrego Głogów i obrońca Mateusz Słodowy z Victorii Żiżkov będą na testach w Górniku. Kaliciak ma powalczyć o miejsce zwolnione przez Arkadiusza Milika, natomiast Słodowy jest przewidywany do ewentualnego zastąpienia Michała Bembena, którego kontrakt wygasa 30 czerwca i nie wiadomo, czy zostanie przedłużony. 
Bemben w tym miesiącu skończy 37 lat i nie zdecydował, czy jest zainteresowany dalszą grą w piłkę.
Nie znaczy to jednak, że potencjalni następcy mogą być pewni miejsca w kadrze. Trener Adam Nawałka przed podjęciem decyzji o zakontraktowaniu zawodników chce zobaczyć, jak ich organizmy zareagują na ostry reżim treningowy. - Do transferów podchodzimy bardzo spokojnie. Nie ma żadnej presji. I tak mamy kadrę, którą stać wiosną na dobre występy - przekonuje szkoleniowiec. Zamiast nowych graczy Nawałka woli regularne wypłaty pensji i premii.
Zabrzan nie zasili więc David Skutka z MFK Koszyce (woli Bundesligę), a wymieniani w mediach Dawid Nowak i Maciej Kowalczyk w ogóle nie są brani pod uwagę. Prędzej szansę pokazania swoich umiejętności dostaną przebywający jesienią na wypożyczeniach Maciej Mańka, Bartosz Kopacz i Wojciech Król.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]