Bieg ze "wspomaganiem" piłkarzy Górnika

Zawodnicy Górnika przygotowują się do sezonu w Słowenii. Trenerzy robią co mogą, by zajęcia nie były monotonne.
Poniedziałkowy trening rozpoczął się już o godzinie 7.30. Po rozgrzewce trener przygotowania fizycznego Mariusz Szymkiewicz zarządził podział na pięć grup, w których zawodnicy pracowali nad siłą i dynamiką.
Jednym z ćwiczeń był bieg ze "wspomaganiem". Zawodnicy nabierali bowiem nienaturalnej szybkości już na starcie dzięki wybiciu z elastycznych taśm. 
Ważnym elementem treningu była również gra jeden na jednego. Zawodnicy zostali podzieli na dwie grupy: czerwonych i żółtych. W parze raz bronił czerwony, a raz żółty. Zawodnik ofensywny miał za każdym razem trzy okazje do zdobycia bramki. Bramkarze zmieniali się na linii co pojedynek. Ostatecznie lepsza okazała się drużyna czerwonych, która zdobyła dwanaście bramek. W jej składzie był Łukasz Madej, Michał Płonka, Marcin Wodecki, Ivan Graf, Konrad Nowak, Mariusz Przybylski, Adam Danch, Seweryn Gancarczyk i Wojtek Łuczak. Żółci trafili do siatki tylko osiem razy.

źródło: Gazeta Wyborcza / Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]