W co gra Nakoulma?

Saga transferowa z "Prezesem" trwa nadal. Prejuce Nakoulma znów w ostatniej chwili zrezygnował z przejścia do Tereka Grozny. Na chwilę obecną piłkarz będzie indywidualnie trenował w Zabrzu.
Każdy dzień przynosi nowe, zaskakujące doniesienia w sprawie transferu piłkarza. W poprzednim tygodniu Nakoulma przeszedł testy medyczne w Tereku, już miał podpisać kontrakt, lecz zażądał podwyżki. Klub z Groznego poprawił swoją ofertę, a zabrzański klub także robił wszystko, by przekonać piłkarza do zmiany barwy. 
Jak dowiedział się dziennik "Fakt", zabrzanie obiecali przekazać "Prezesowi" trzydzieści procent z sumy transferu. Rosjanie mieli za reprezentanta zapłacić ponad pięć milionów złotych. W weekend obydwa kluby zaczęły wymieniać się dokumentami, a sam piłkarz miał podpisać umowę. Miał, gdyż w ostatniej chwili zrezygnował z transferu, podobno tłumacząc się tym, że w kontrakcie były zapisane inne kwoty, niż wcześniej ustalono.
Nakoulma wrócił do Polski i obecnie ma rozpocząć indywidualne treningi w Zabrzu. Skrzydłowy stracił już sporą część okresu przygotowawczego, a jego przyszłość nadal jest wielką niewiadomą. - Okienko wciąż jest otwarte, więc wiele się może wydarzyć. Temat Tereka jest już zamknięty, choć trudno nadążyć za piłkarzem - mówi jeden z pracowników Górnika.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]