Wodecki wróci do Podbeskidzia? Trwają na ten temat rozmowy

Marcin Wodecki, skrzydłowy Górnika, może zostać ponownie wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała. - Prezes Artur Jankowski wyraził zgodę. Wszystko zależy od woli zawodnika - mówi Wojciech Borecki.
Jak się okazuje, bielszczanie szukają wzmocnień nie tylko na pozycji napastnika. Niewykluczone, że w Podbeskidziu ponownie będzie występował Marcin Wodecki, skrzydłowy Górnika, który grał już w zespole "Górali" w rundzie wiosennej. Latem wrócił do Zabrza, ale wobec sporej konkurencji na bokach pomocy, ponownie może zostać wypożyczony.
- Wczoraj spotkałem się z zawodnikiem i jego menedżerem. Teraz piłka jest po stronie Wodeckiego - informuje Wojciech Borecki, prezes Podbeskidzia. - Górnik wyraził zgodę na wypożyczenie. Prezes Artur Jankowski przyznał, że wszystko zależy od woli samego piłkarza - dodaje Borecki.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]