Prezes Górnika przed meczem z Wisłą: Liczę na zwycięstwo

Górnik zainauguruje nowy sezon piątkowym meczem wyjazdowym z Wisłą Kraków. W ostatnich latach zabrzanie bardzo dobrze radzili sobie na stadionie w Krakowie. Teraz też nie stoją na straconej pozycji, bo Wisła ma spore problemy ze zmontowaniem składu. - Liczę na zwycięstwo, bo punkty trzeba zbierać od początku sezonu. Pierwszy mecz jest bardzo ważny, bo pokaże, w jakiej formie jest zespół. Szkoda tylko, że szyki krzyżuje nam kilka kontuzji. Wiemy też jednak o kłopotach kadrowych Wisły Kraków. To oczywiście dla nas szansa, ale trzeba jasno podkreślić, że bez włożenia serca w grę wygrać się nie da - mówi Artur Jankowski, prezes Górnika.
Trener Wisły Franciszek Smuda z szacunkiem wypowiada się o zabrzańskim zespole. - Górnik dużo się nie zmienił w ostatnim czasie. Przez cały ostatni sezon grał dobą piłkę, dlatego jestem pewny, że to się nie zmieni - stwierdził.
Dodajmy, że przed spotkaniem Wisła chce uhonorować swojego byłego kapitana Radosława Sobolewskiego, który przeszedł do Górnika.

źródło: Gazeat WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]