Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Wyjeżdżamy z Krakowa z niedosytem, przyjechaliśmy tu po trzy punkty. Cieszy mnie jednak, że moi piłkarze do ostatniej minuty walczyli o zwycięstwo. To dobrze wróży na przyszłość. To, że Wisła grała bez napastnika, nie miało dla nas większego znaczenia. My, w każdym meczu, staramy się narzucić swój styl gry: utrzymać się przy piłce w środkowej strefie, a następnie rozegrać ją w bocznych sektorach boiskach. W piątek Łukasz Garguła często w pierwszej połowie wspomagał w swoich kolegów z drugiej linii, przez co mieliśmy sporo problemów.

Franciszek Smuda (trener Wisły): - Pierwsze spotkania w nowym sezonie zawsze są niewiadomą. Po sparingach nie można naprawdę ocenić jak zespół jest przygotowany do sezonu. W sytuacji, w jakiej jesteśmy, bez napastnika dzisiejszy rezultat uważam za dobry. Zmiana Garguły była spowodowana tym, że doznał on lekkiego urazu. Myślę jednak, że weźmie on udział już w poniedziałkowym treningu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]