Adam Nawałka pożegnał się z Górnikiem

Adam Nawałka o poranku pożegnał się z piłkarzami Górnika Zabrze, których trenował przez niemal cztery lata. Formalnie dziś zaczyna pracę jako selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. W niedzielnym meczu z Lechem zabrzan prawdopodobnie poprowadzi Bogdan Zając, asystent Nawałki.
Selekcjoner przyjechał na stadion, by wziąć udział w odprawie drużyny. Podziękował zawodnikom oraz pozostałym członkom sztabu za współpracę. 
Nawałka został w sobotę 26 października nominowany na selekcjonera kadry narodowej. W klubie liczono, że będzie łączył tę funkcję z prowadzeniem zespołu Górnika. Wątpliwości rozwiał prezes PZPN Zbigniew Boniek. Podczas konferencji prasowej zaznaczył, że nowy szkoleniowiec kadry ma się skupić wyłącznie na tej pracy.
Nawałka ogłosił, że razem z nim do kadry przeniosą się jego najbliżsi współpracownicy - Bogdan Zając i Jarosław Tkocz. W tej sytuacji w Górniku przyspieszenia nabrały rozmowy z kandydatami do przejęcia drużyny.
Wszystko wskazuje jednak na to, że w niedzielę w Poznaniu śląską ekipę poprowadzi Zając.


(fot. Michał Chwieduk / NewsPix)


źródło: RMFRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]