Nawałka: Z Górnikiem się nie żegnam. Mówię tylko do widzenia

Adam Nawałka przestał pełnić obowiązki trenera Górnika Zabrze. - Z Górnikiem się jednak nie żegnam. Mówię tylko do widzenia - podkreśla.
Nawałka prowadził Górnika od początku 2010 r. Jego kontrakt właśnie wygasł w związku z tym, że objął stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski.
Nawałka pojawił się na piątkowym treningu Górnika, aby pożegnać się zawodnikami. Na Roosevelta przywitał go transparent z podziękowaniami, który przygotowali kibice. 
- Mam ogromną satysfakcję, że przez te cztery lata pracy w Górniku udało się sprawić, że klub nie tylko awansował do Ekstraklasy, ale znów gra o najwyższe cele. Współpraca z zawodnikami i pozostałymi członkami sztabu szkoleniowo-medycznego, którzy byli gotowi podjąć wyzwanie, a także z władzami miasta, działaczami, kibicami - wszystkimi, którym zależy na dobru klubu, była dla mnie zaszczytem. Otrzymałem propozycję objęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Polski, z której skorzystałem. Z Górnikiem się jednak nie żegnam. Mówię tylko do widzenia i życzę kolejnych sukcesów - mówi Nawałka.
W niedzielnym meczu z Lechem Poznań na ławce trenerskiej ma go zastąpić dotychczasowy asystent Bogdan Zając.


źródło: gornikzabrze.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]