Zając: Ciężko coś powiedzieć

Zespół Górnika prowadził dzisiaj asystent nowego selekcjonera Bogdan Zając i tak tę porażkę skomentował. - Ciężko coś powiedzieć po takim spotkaniu. Rozegraliśmy bardzo dobry mecz; w pierwszej połowie gra przebiegała pod nasze dyktando, stwarzaliśmy dogodne sytuacje i nie pozwoliliśmy Lechowi na zbyt wiele. Niestety, jak mówi przysłowie - niewykorzystane sytuacje się mszczą. Mogliśmy w pierwszej połowie dobić rywala, ale tego nie zrobiliśmy.
- Mówiliśmy w przerwie meczu, żeby grać konsekwentnie to samo, pressingiem w środku pola i wyprowadzać kontry. Do momentu bramki dla Lecha nic się w sumie nie działo. Potem rywale złapali wiatr w żagle, dostali wsparcie kibiców. My nie poddawaliśmy się mieliśmy jeszcze szansę przy 1:2, ale decydujący cios zadał jednak Lech.

Mariusz Rumak (trener Lecha): - Markę zespołu poznaje się w trudnych momentach. Dzisiaj on nastąpił. Nigdy nie brakowało nam wiary i charakteru. Dziękuję moim piłkarzom.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]