Przegląd Sportowy: Brzęczek na 99 procent trenerem Górnika

Nowym trenerem Górnika na 99 procent zostanie Jerzy Brzęczek. Były reprezentant Polski potwierdza, że prowadzi z tym klubem rozmowy - pisze "Przegląd Sportowy".
- Rozmawiamy. Nadal jestem trenerem Rakowa Częstochowa, a przejście do Górnika wymaga jeszcze doprecyzowania kilku spraw. Jesteśmy bliżej niż dalej - mówi Brzęczek, który dziś rozpoczyna naukę w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej. 
Oficjalna strona klubu informuje jednak, że Bogdan Zając na 99 procent poprowadzi Górnika w piątkowym meczu z Wisłą Kraków. I według informacji tak właśnie się stanie. Zając usiądzie na ławce rezerwowych, gdyż właśnie o to prosiła rada drużyny. Nie zmienia to jednak faktu, że... - Jest nowy trener - mówi Lewandowski. - Nazwiska nie zdradzę, finalizujemy temat. Stan przejściowy nam nie służy - dodał wiceprezydent.
Stan przejściowy może jednak, z przyczyn niezależnych od klubu, potrwać jeszcze kilka dni, dlatego mówi się o 99 procentach dla Zająca. Wszystko, dlatego że, jak wynika z informacji, Górnik dogadał się z numerem 2 na liście życzeń Jerzym Brzęczkiem. Tymczasem numer 1, czyli Waldemar Fornalik poprosił w miniony weekend o kilka dodatkowych dni do namysłu. I właśnie brak odpowiedzi ze strony Fornalika blokuje zarząd. Przejęcie Górnika przez Brzęczka wydaje się jednak przesądzone, bo Fornalik ma ofertę ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tym tygodniu były selekcjoner ma nawet jechać z wizytą do Antoniego Piechniczka, żeby popytać go o specyfikę pracy w tamtym rejonie świata.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]