Przegląd Sportowy: To był mecz sezonu!

Fantastyczny mecz w Zabrzu. Górnik przegrywał 0:2, ale się podniósł i mógł wygrać jeszcze wyżej.
To był zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie w polskiej Ekstraklasie - relacjonuje spotkanie "Przegląd Sportowy". Mieliśmy wszystko. Koszmarne błędy piłkarzy (bramka Steinborsa, który wrzucił sobie piłkę do bramki po dośrodkowaniu Garguły z rożnego), fatalny błąd sędziego przy bramce Nakoulmy na 1:2, fantastyczny pościg Górnika od 0:2 na 3:2, narodziny gwiazdy, bo chyba tak można powiedzieć. Mateusz Zachara, 23-letni napastnik ma już 8 goli na koncie w lidze i wielkie szanse na tytuł króla strzelców. W końcu fantastyczne interwencje bramkarzy. Głównie Miśkiewicza, który kilka razy spisał się fantastycznie. A to wszystko na pożegnanie z Zabrzem sztabu szkoleniowego, który odchodzi do reprezentacji.
Kamil Kosowski, były zawodnik Górnika i Wisły w studio Canal Plus powiedział: Górnik zmiótł Wisłę "fizyką". Wisła przestała biegać, Górnik zaczął.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]