Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Franciszek Smuda (trener Wisły): - Na pewno mecz mógł się podobać, było pięć bramek. Kiedyś potrafiłem wygrywać, przegrywając 0:2, dziś karta się odwróciła. Kiedy prowadziliśmy 2:0, chyba niektórzy z moich zawodników myśleli, że to koniec meczu. I to był błąd. Gra się bowiem do końca, a prowadząc, trzeba jeszcze więcej walczyć niż kiedy jest 0:0. No cóż, musimy szukać punktów w następnym spotkaniu. 

Bogdan Zając (trener Górnika): - Przy stanie 0:2 rządziły emocje. Starałem się chłopakom podpowiedzieć z boku. Dwa słowa otuchy czy agresywny okrzyk pomagają w takiej sytuacji dać z siebie więcej niż 100 procent. Pokazaliśmy dziś, że potrafimy przenosić góry. Przenieśliśmy kolejną z bardzo wysokim szczytem. Ten mecz potwierdził, że obraliśmy dobrą drogę i miejmy nadzieję, że zespół dalej nią pójdzie. Nie miałem w przerwie żadnych wątpliwości, co do losów spotkania. Jeśli trener je ma w takiej sytuacji, to powinien po prostu wyjść. Po spotkaniu powiedziałem piłkarzom to, co trener Nawałka: do zobaczenia. W imieniu całego sztabu trenerskiego odchodzącego z klubu dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas podczas czterech lat. To był kawał ciężkiej roboty, przeżyliśmy ciężkie momenty.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]