Olkowski: Pokazaliśmy charakter

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Wisła.
Paweł Olkowski (obrońca Górnika): - Rozegraliśmy bardzo dobry mecz, choć - wiadomo - nie uniknęliśmy w nim błędów. Najważniejsze, że pokazaliśmy charakter i walczyliśmy o każdy metr boiska. Strzeliliśmy trzy bramki, a mogliśmy nawet więcej. Trener Adam Nawałka nadał nam charakter i przy nowym trenerze na pewno to się nie zmieni. 

Łukasz Garguła (pomocnik Wisły): - Żałujemy tego wyniku, bo powinniśmy utrzymać prowadzenie. Górnik słynie jednak z tego, że zawsze gra do końca. Ważnym momentem był kontaktowy gol dla Górnika, który padł szybko po naszej drugiej bramce. Prejuce Nakoulma strzelił go ze spalonego? Już na boisku przypuszczaliśmy, że tak się stało.

Łukasz Madej (pomocnik Górnika): - My gramy do ostatniej minuty. Tak było we wcześniejszych meczach. Tak też było z Wisłą.

źródło: Gazeta Wyborcza / FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]