Przegląd Sportowy: Wieczorek trenerem Górnika do czerwca

Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika, zdradził że nowy trener podpisze kontrakt do czerwca z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Następca Adama Nawałki ma być przedstawiony we wtorek. Nieoficjalnie wiadomo, że będzie nim Ryszard Wieczorek.
Znamy też nazwiska kilku osób, które znajdą się w sztabie nowego trenera. Zostać mają Marcin Prasoł, analityk w ekipie Nawałki, a także fizjoterapeuta Bartłomiej Spałek (będzie łączył pracę w Górniku z kadrą) oraz lekarz Zbigniew Kwiatkowski. Kierownik drużyny, jest nim Igor Nagraba, też się prawdopodobnie nie zmieni. Więcej konkretów poznamy na wtorkowej konferencji prasowej, która rozpocznie się o 13:30. Wieczorek poda pewnie nazwisko swojego asystenta (jak poprzednio pracował w Zabrzu, to był nim Marek Kostrzewa) oraz trenera bramkarzy (spekuluje się, że zaproponuje kandydaturę Piotra Czopa).

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]