Nice interesuje się Nakoulmą

Skrzydłowy Górnika, Prejuce Nakoulma wrócił do Zabrza z urlopu świąteczno-noworocznego w dniu wyjazdu zabrzan pod Tatry, zdążył więc wsiąść do autokaru. Niemal równolegle jednak serwis mercato365.com poinformował, że Burkińczykiem interesuje się Nice.
Ekipa z Lazurowego Wybrzeża, czternasta po jesieni w tabeli Ligue 1 (w sobotę wieczorem inauguruje rundę rewanżową meczem ze Stade Rennes), poszukuje napastnika. edniej rundzie - wobec wielkiej konkurencji w linii ataku drużyny z księstwa nad Morzem Śródziemnym - zagrał on tylko w 6 meczach ligowych i poważnie rozważa odejście z drużyny Clauio Ranieriego.
Jeżeli jednak te rozmowy spalą na panewce, włodarze Nice "w odwodzie" mają jeszcze właśnie "Prezesa". "Dostępny w rozsądnej cenie" - piszą o Nakoulmie dziennikarze serwisu. I przypominają z uznaniem jego jesienny dorobek ligowy w barwach Górnika: 9 goli i 6 asyst.

źródło: mercato365.com / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]