PZPN odrzucił odwołanie Górnika

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN odrzuciła odwołanie Górnika Zabrze dotyczące nałożenia nadzoru finansowego na zabrzański klub. Decyzja jest ostateczna.
Po przeprowadzonej wnikliwej analizie komisja stwierdziła bardzo złą bieżącą sytuację finansową klubu oraz wysokie ryzyko nie spełnienia przez klub warunków licencyjnych na sezon 2014/2015. Komisja ds. Licencji Klubowych, mając na uwadze tylko i wyłącznie dobro klubu, którego finanse, w ocenie komisji, zmierzają do utraty płynności finansowej, a co za tym idzie zagrażają integralności rozgrywek, postanowiła ograniczyć możliwość kontraktowania oraz zawierania przez klub nowych umów z zawodnikami.
Komisja Odwoławcza utrzymała w mocy uchwałę Komisji ds. Licencji Klubowych o nałożeniu na klub kary regulaminowej zakazu transferów oraz nałożeniu ograniczenia rejestracji zawodników o łącznym wynagrodzeniu ze wszystkich tytułów przekraczającym kwotę 5 tys. zł brutto miesięcznie.

źródło: PZPNRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]