Trener Wieczorek zadowolony ze zgrupowania w Zakopanem

Trener Górnika Ryszard Wieczorek jest zadowolony z zakończonego właśnie zgrupowania w Zakopanem.
Na jego zakończenie górnicy ograli w meczu sparingowym Puszczę Niepołomice (3:1). - Szczególnie pierwsza i druga kwarta mogły się podobać. W kolejnych dwóch zagrało już więcej zawodników testowanych, młodych i po nich szczególnie było widać duże obciążenia treningowe, z jakimi zmagali się na zgrupowaniu. Brakowało im dynamiki, nogi były ciężki. Pracowaliśmy bowiem trzy razy dziennie. Dzięki temu zobaczyłem jednak, jak zawodnicy reagują na trudne sytuacje. W lidze też nie będzie zawsze lekko, łatwo i przyjemnie. U rywala Puszczy Niepołomice było widać większą świeżość. Generalnie jednak jestem zadowolony z wyniku. Strzeliliśmy ładne bramki, a okazji do zdobycia kolejnych nie brakowało - komentuje Wieczorek
W Górniku kolejny raz testowana była grupa nowych zawodników. Wieczorek sprawdzał ponownie Lukasa Kubana (1. FC Slovacko), Dawida Jarkę (Polonia Bytom), Rafała Kurzawę (Energetyk ROW Rybnik) oraz dwóch zawodników z Zimbabwe: Kelvina Bulaji i Dzikamaia Gwaze (obaj LZS Piotrówka). - Większość z nich pokazała się z jak najlepszej strony na treningach w Zakopanem, ale w trakcie dzisiejszego sparingu wyglądało to zdecydowanie gorzej. Jak to się mówi, wyraźnie "odcięto im prąd". Myślę więc, że zregenerują się w czwartek, będą trenować w piątek i zagrają w dwóch sobotnich sparingach. Po nich zdecydujemy, co dalej. Sytuacja jest jednak rozwojowa, więc decyzje mogą zapaść również wcześniej - mówi trener Górnika.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]