Jarka: To dla mnie spore wydarzenie, że znów strzeliłem bramkę dla Górnika

Dawid Jarka znów trafił w barwach Górnika. Tym razem strzelił pierwszą bramkę w dzisiejszym sparingu z Puszczą Niepołomice.
3 sierpnia 2009 roku niespełna 22-letni wówczas jeszcze napastnik trafił do siatki KSZO Ostrowiec w spotkaniu o pierwszoligowe punkty. Potem strzelał (albo i nie...) bramki dla Ruchu Radzionków, GKS Katowice (tu właśnie nie zdobył żadnej), Polonii Bytom. Dziś znów poczuł frajdę "punktowania" dla zabrzan. 
- Bardzo się cieszę, że po kilku latach znów strzeliłem bramkę dla Górnika, po akcji Roberta Jeża i Prejuce Nakoulmy. To dla mnie spore wydarzenie. Cieszę się też, że mogłem być z zespołem w Zakopanem. Co dalej? Zobaczymy. Jeśli chodzi o całe zgrupowanie, przepracowaliśmy je bardzo solidnie.

źródło: SportSlaski.pl / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]