Nakoulma porozumiał się z Besiktasem

W ostatnim dniu zimowego okienka transferowego ostatecznie wyjaśni się sprawa transferu do Besiktasu Prejuce Nakoulmy. Piłkarz porozumiał się już co do swojego kontraktu z tureckim klubem.
Za 3 lata gry w klubie ze Stambułu "Prezes" ma zarobić, jak poinformował na Twitterze znany dziennikarz Mateusz Borek, aż 4,5 mln euro netto. Besiktasowi ma pomóc w walce o 14 tytuł mistrza kraju. 31 stycznia w Turcji, jak i w całej Europie, zamyka się zimowe okienko transferowe. Czasu na finalizację całej umowy nie ma więc zbyt wiele.
Górnik negocjuje teraz warunki z Besiktasem. Nakoulma ma wpisaną sumę odstępnego w wysokości 1,25 mln euro, ale w czerwcu kończy mu się kontrakt, więc będzie kosztował znacznie mniej. Ile? Być może około 400 tys. euro. Z ostatecznej kwoty transferu do Besiktasu 10 proc. wpłynie na konto poprzedniego klubu "Prezesa" Górnika Łęczna. - Tylko w przypadku Francji i Grecji była mowa o 30 procentach - wyjaśnia Jerzy Mucha, działacz klubu z Zabrza.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]