Piotr Lech: Postawiłbym na Grzegorza Kasprzika

Do dyskusji na temat bramkarzy Górnika Zabrze włączył się, przepytywany przez "Sport", Piotr Lech
Dawny bramkarz Górnika, a także Ruchu Chorzów i GKS-u Katowice, nie widzi szans na to, by Norbert Witkowski po wpadce w meczu z Zagłębiem, nadal bronił bramki zabrzan.
- Po jednym błędzie nie skreśla się nikogo. Natomiast po serii błędów nie postawiłbym na niego - mówi w rozmowie ze "Sportem" Lech, któremu w karierze też przytrafiało się puszczać niewiarygodnie głupie bramki. - Tyle że zdarzało mi się to raz na kilkadziesiąt meczów - prostuje Lech. 
Na kogo postawiłby teraz Lech? Uważa on przede wszystkim, że już w Lubinie należało dać szansę młodemu Mateuszowi Kuchcie. Skoro jednak teraz trzeba wybierać pomiędzy Pavelsem Steinborsem i Grzegorzem Kasprzikiem, to Lech postawiłby na tego drugiego. Dodaje, że ktokolwiek nie zagra, nie będzie miał lekko.
- Tak się, niestety, dzieje w klubach, gdzie nie ma czytelnej sytuacji w bramce. To specyficzna pozycja. Hierarchia musi być! - podkreśla Lech.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]