Drewniak: Sami sobie stwarzamy zagrożenie

Szymon Drewniak, pomocnik Górnika, podkreśla, że jeden punkt zdobyty w meczu z Jagiellonią Białystok zabrzanie traktują w kategoriach porażki. Trudno się młodemu piłkarzowi dziwić, gdy wygrywa się 3:0, a potem traci trzy gole z rzędu na własnym stadionie, to trudno mówić o satysfakcji.
- Prowadząc 3:0, powinniśmy kontrolować i uspokoić grę, a w nasze szeregi wkradła się nerwowość. Sami sobie stwarzamy zagrożenie. Z jednej strony - ten punkt to malutki kroczek do tego, by utrzymać się w ósemce, ale na pewno ten mecz jako całokształt jest dla nas porażką - mówi 20-latek. 
Teraz przed Górnikiem wyjazdowe spotkanie z Cracovią. - W przypadku wygranej na pewno w lepszych nastrojach i z większym optymizmem podchodzilibyśmy do następnego meczu. Trzeba wyciągnąć wnioski. Będziemy to wszystko analizować i musimy wygrać następne spotkanie z Cracovią, bo nie możemy teraz patrzeć na tabelę i to, kto jest za nami. Musimy skupić się na sobie i wygrywać mecze - dodaje.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]