Adam Marciniak przed meczem z Górnikiem: Walczymy o życie

- Zrobimy wszystko, by awansować do "ósemki" - zapowiada obrońca Cracovii Adam Marciniak przed meczem z Górnikiem Zabrze.
Lewy obrońca "Pasów" to były zawodnik Górnika. Marciniak przyznaje, że mecz z jego dawnym klubem jest dla niego szczególny. Nie chodzi tylko o sentymenty. Piątkowy mecz ma po prostu wielką stawkę.
- Z pewnością będzie twarda walka i tego można się spodziewać. My jesteśmy pod kreską, Górnik nad nią i zrobimy wszystko, by awansować do "ósemki". Dla Cracovii to mecz ostatniej szansy, po prostu walczymy o życie. W pewnym momencie rozgrywek ligowych wydawało się, że "ósemka" dla Cracovii jest jak najbardziej osiągalna. Teraz jest inaczej, musimy twardo o nią walczyć. Koniecznie musimy wygrać z Górnikiem, liczy się tylko pełna pula - zapowiada..
Marciniak spotka na boisku kilku dobrych znajomych. - To Paweł Olkowski, Mateusz Zachara czy Prejuce Nakoulma. Po raz kolejny ubolewam, że nie zagram przeciwko mojemu najlepszemu koledze z Górnika Adamowi Danchowi. Słyszałem, że już trenuje normalnie z drużyną i nawet zagrał połówkę w zespole rezerw. Po piątkowym meczu fajnie będzie się spotkać z kolegami z Górnika, pogadać, może wypić piwo. Kawałek życia w Zabrzu zostawiłem i mam tam wielu przyjaciół - dodaje.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]