Prejuce Nakoulma wkrótce może dołączyć do Legii

Czy w nowym sezonie były piłkarz Górnika Prejuce Nakoulma będzie grał w Legii Warszawa? To bardzo możliwe - pisze "Fakt".
Mistrz Polski dalej jest w poważnej grze o pozyskanie reprezentanta Burkina Faso i byłego już skrzydłowego Górnika. Mówi o tym jego menedżer z Francji Cedric Mazet.
- Piłkarz nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, gdzie będzie grał. Jest w tej chwili wolnym zawodnikiem i taką decyzję może podjąć w każdej chwili. Obecnie rozmawiamy i negocjujemy z kilkoma klubami i czekamy na najlepszą ofertę. Legia też jest w tej stawce i dalej jest w grze. Wszystko może się zdecydować w przeciągu krótkiego czasu – informuje Cedric Mazet.
Ze słów menedżera „Prezesa” wynika, że piłkarz nie narzeka na brak ofert. W grę wchodzą kluby z Turcji (m.in. Besiktas), Francji (Nice), Anglii (West Bromwich Albion) czy Niemiec.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]