Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henning Berg (trener Legii): Cieszymy się ze zwycięstwa i z gry, jaką pokazaliśmy. Jestem zadowolony też z bramek, które zdobyliśmy, tym bardziej, że w Zabrzu nie jest łatwo grać. Wszyscy mówią o transferze Michała Żyro do zagranicznego klubu. Myślę, że ma ogromny potencjał i dzisiaj zagrał super, ale jeśli miałby odejść do dobrego klubu którejś z pięciu czołowych lig, to po to, żeby tam grać, a nie siedzieć na ławce. 

Józef Dankowski (trener Górnika): Wszyscy widzieli, że nie ochłonęliśmy po meczu z Lechem (0:3). Ta porażka została w głowach i dwie szybko stracone bramki odebrały nam dziś wiarę. W drugiej połowie wydawało się, że będziemy potrafili nawiązać walkę w środku boiska i pożegnać się z naszymi kibicami w honorowy sposób, ale Legia bezlitośnie nas wypunktowała, starając się wykorzystać każdą swoją sytuację bramkową.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]