Górnik raczej nie pojedzie na zgrupowanie do Zakopanego

Raczej nie dojdzie do skutku wyjazd zabrzańskiej drużyny na obóz do Zakopanego.
W poniedziałek miała zapaść decyzja w sprawie wyjazdu Górnika na zgrupowanie do Zakopanego. Nie zapadała. Została o kilkanaście godzin odroczona w czasie, ale szansa na to, że zabrzanie spędza tydzień w Tatrach jest bliska zeru.
Robert Warzycha dzisiaj wrócił do Zabrza ze Stanów Zjednoczonych, gdzie spędził święta i Sylwestra. Pojawił się w klubie, by umówić ze sztabem trenerskim plan pracy na najbliższe dni, a w środę wspólnie z Józefem Dankowskim poprowadzą pierwsze zajęcia. Jeżeli Górnik zostanie w Zabrzu, to będzie korzystał z hali przy ulicy Matejki, gdzie jest pełnowymiarowe boisko i siłownia, oraz z własnych boisk. Piłkarze razem spędzaliby w zasadzie cały dzień, który zaczynałby się od wspólnego śniadania. Dlatego zawodnicy mieszkający poza Śląskiem mieszkaliby w tym czasie w hotelu.
Jak będzie wyglądał pierwszy dzień treningów? Piłkarze pojawią się w środę na Roosevelta o godzinie dziesiątej. Później drużyna przeniesie się do zabrzańskiej hali MOSiR przy ul. Matejki, gdzie przejdzie testy. Rok temu, kiedy na boiskach nie leżał śnieg, podobne testy można było przeprowadzić na boisku bocznym zabrzańskiego stadionu. Teraz szansa na to jest niewielka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]