Górnik poszukuje defensywnego pomocnika

Jedynym gotowym do gry defensywnym pomocnikiem z ligowym doświadczeniem w kadrze Górnika jest dziś Radosław Sobolewski.
Na pierwszych w 2015 roku zajęciach Górnika, które odbędą się w środę, nie jest spodziewany nikt nowy, nie licząc piłkarzy Górnika, którzy byli wypożyczeni do innych klubów.
Na pewno na stałe wraca do Zabrza Bartosz Kopacz. Ta decyzja już zapadła. 22-latek przez ostatnie dwa sezony regularnie grał w Termalice Bruk-Bet Nieciecza, czyli aktualnym liderze I ligi. Na Roosevelta ma wzmocnić konkurencję w defensywie, która w końcówce ubiegłego roku nie była najsolidniejszą formacją Górnika. Decyzja w sprawie pozostałych graczy wypożyczonych zostanie podjęta przed wyjazdem do Turcji.
Być może jednak wkrótce pojawi się w Górniku nowy piłkarz. Zabrzan interesuje przede wszystkim defensywny pomocnik, który z marszu mógłby wejść do pierwszej jedenastki. Sprowadzenie zawodnika na tę pozycję jest potrzebą chwili. Kontuzja Mariusza Przybylskiego sprawiła, że w zasadzie tylko Radosław Sobolewski, który przecież nie miał najlepszej jesieni, jest dziś w kadrze Górnika defensywnym pomocnikiem z ligowym doświadczeniem. Adam Danch jesienią grał u boku "Sobola" bardziej z konieczności.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]