KV Mechelen zainteresowany Mateuszem Zacharą

Mateusz Zachara, który jesienią strzelił 8 goli w ekstraklasie, wzbudził zainteresowanie belgijskiego KV Mechelen.
Kto tej zimy może odejść z Górnika Zabrze? Sporo było i wciąż jest spekulacji na temat pożegnania Romana Gergela, który miałby przenieść się do poznańskiego Lecha. Pzy Roosevelta twierdzą, że zimą tematu nie ma i Słowak rundę wiosenną spędzi w Górniku.
Zdecydowanie bliżej wyjazdu jest Mateusz Zachara, co nie jest żadną niespodzianką. Zachara od pół roku jest numerem jeden na liście piłkarzy, którzy mogą opuścić Zabrze. Latem był o krok od wypożyczenia do włoskiego Bari. Teraz wrócił temat przeprowadzki do Belgii lub Holandii. Ponoć bardzo mocno zainteresowany napastnikiem Górnika jest Mechelen.
To 11. obecnie drużyna ligi belgijskiej, która ma ogromny problem z wygrywaniem i strzelaniem goli. Co prawda w ostatnim meczu 2014 roku Mechelen zdobyło trzy punkty, ale wcześniej nie dokonało tego w ośmiu kolejnych meczach. Wszystko może rozstrzygnąć się w ciągu kilku najbliższych dni. Zachara w kontrakcie ma sumę odstępnego na poziomie 500 tysięcy euro, ale być może odejdzie nawet za mniejszą kwotę. Piłkarz jest zdeterminowany i chce spróbować sił zagranica, a Górnik bardzo potrzebuje pieniędzy na codzienne funkcjonowanie.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]