Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jerzy Brzęczek (trener Lechii): - Cieszymy się bardzo, że wyjeżdżamy z trudnego terenu z trzema punktami. Gratuluję chłopakom, że grając konsekwentnie zdobyli bramkę dającą nam prowadzenie. Oceniając cały mecz myślę, że wygraliśmy zasłużenie. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i - jak to często bywa - mogliśmy zostać za to ukarani. Górnik miał bowiem stuprocentową okazję, aby wyjść na prowadzenie i mecz pewnie wyglądałby inaczej. W drugiej połowie kontrolowaliśmy grę, ale trochę za wolno operowaliśmy piłką. Byliśmy przygotowani na różne ustawienia zabrzan i ich gra czterema obrońcami nie była dla nas zaskoczeniem.

Józef Dankowski (trener Górnika): - Lechia była zespołem lepszym i wygrała zasłużenie. W pierwszej połowie goście mieli przewagę. Bramkę straciliśmy wtedy, kiedy mecz był wyrównany i nic nie wskazywało na to, że może nam się coś złego przytrafić. W miarę dobrze funkcjonowaliśmy w obronie, jednak zrobiliśmy ten jeszcze jeden błąd i w konsekwencji nie zdobyliśmy nawet punktu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]