Milik i Nawałka obejrzeli porażkę Górnika

W Zabrzu ciepło powitano napastnika i selekcjonera reprezentacji, którzy jednak szczęścia gospodarzom nie przynieśli.
Na trybunach stadionu Górnika pojawili się Arkadiusz Milik i Adam Nawałka. Liga holenderska zakończyła rozgrywki, więc napastnik reprezentacji Polski przyjechał na kilka dni do ojczyzny. Oczywiście został ciepło przyjęty przez kibiców, a na trybunie siadł jeden rząd za selekcjonerem kadry narodowej. 
- Na Górniku było jak zawsze, po staremu. Szkoda, że nie ma jeszcze nowego stadionu, na który czekam. Wtedy na pewno będzie na tym obiekcie superatmosfera. Wpadłem, porozmawiałem z chłopkami. A czy będę też na otwarciu stadionu? Chciałbym, ale wszystko zależy od tego, czy gra w klubie mi na to pozwoli - mówił Milik.
Milik przyznał, że w meczu z Lechią drużynie z Zabrza przydałby się napastnik grający w stylu Mateusza Zachary. - Taki, który potrafi utrzymać się dłużej przy piłce. Zagrać tyłem do bramki - mówił.
- A czy przydałby się Milik? - dopytywał się dziennikarz. - Był czas, gdy na mnie tutaj gwizdano - przypomniał wychowanek Rozwoju Katowice.
Niebawem obaj panowie spotkają się na zgrupowaniu kadry przed meczem z Gruzją. W Zabrzu jednak szczęścia Górnikowi nie przynieśli.


(fot. Dawid Szczęch)


źródło: Sport / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]