Władysław Żmuda: Górnik powinien zagrać z amatorami

Władysław Żmuda, były trener Górnika Zabrze, przekonuje na łamach "Przeglądu Sportowego", że wybór Podbeskidzia Bielsko-Biała na najbliższego sparingpartnera zabrzan nie był dobrą decyzją.
- Na miejscu Leszka Ojrzyńskiego, zamiast Podbeskidzia, z którym będą sparować w piątek, zakontraktowałbym mecz kontrolny z jakąś drużyną z okręgówki. Piłkarze będą mogli wpakować kilka bramek, przypomnieć sobie, jak wygrywa się mecze. Czasami takie spotkania z amatorami wpływają bardzo dobrze na psychikę - mówi Żmuda na łamach "Przeglądu Sportowego".
Przypomnijmy, że 11 listopada zabrzanie - na zaproszenie swojego kibica - zmierzą się w meczu kontrolnym z czwartoligowym Górnikiem Libiąż. W tym spotkaniu jednak szansę mają otrzymać przede wszystkim zawodnicy z rezerw Górnika.


źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]