W sobotę pogrzeb Krzysztofa Maja

W sobotę cała drużyna Górnika Zabrze będzie uczestniczyła w pogrzebie zmarłego w niedzielę Krzysztofa Maja. Msza święta odbędzie się w kościele św. Józefa o 10:30.
Przed piątkowym meczem z Wisłą Kraków piłkarze Górnika Zabrze nie będą mieli zgrupowania. Drużyna spotka się w hotelu kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem. W sobotę cała drużyna będzie uczestniczyła w pogrzebie zmarłego w niedzielę Krzysztofa Maja. Msza święta odbędzie się w kościele św. Józefa o 10.30 - zaledwie kilkadziesiąt metrów od stadionu Górnika. Będzie ją celebrował kapelan Górnika, ksiądz Bogdan Reder. Ciało Krzysztofa Maja spocznie na cmentarzu w Kończycach, dzielnicy Zabrza.
Górnik wystosował pismo do Ekstraklasy SA o zgodę, by piłkarze mogli wyjść na prezentację w dedykowanych koszulkach, oddając w ten sposób cześć zmarłemu. Specjalne pożegnanie przygotowują też kibice. Na stadionie spodziewany jest komplet, czyli 8500 widzów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]