Sport: W Zabrzu pokazali koszulki, ale nie nowych piłkarzy ()

Dwie urocze dziewczyny zamiast... dwóch perspektywicznych chłopaków: Górnik zaprezentował nowe stroje, choć pierwotnie chciał przedstawić nowe nabytki zespołu.
- Rozmawiamy z kilkoma zawodnikami, krajowymi i zagranicznymi. Oczywiście idealnie byłoby pozyskać nowych graczy w czasie obozu przygotowawczego. Tak naprawdę jednak okienko transferowe zostało otwarte w sobotę, kiedy drużyna… zakończyła zgrupowanie - prezes Górnika Bartosz Sarnowski. 
Ostatecznie „nowe twarze” zaprezentowane podczas briefingu należały więc do... hostess, ubranych w stroje Górnika, w jakich zabrzanie grać będą w nowym sezonie. Domowe komplety są białe, wyjazdowe - czerwone. Oba - z logiem Adidasa; „bo to sprawdzony od lat partner” - usłyszeliśmy od prezesa. I do tego gotowy - w razie potrzeby - błyskawicznie wykonać trzeci wzór, w kolorze czarnym, gdyby na przykład w wyjazdowym meczu z Wisłą zabrzanie nie mogli użyć żadnego z wcześniej omówionych wzorów. Tak bywało np. za kadencji Adama Nawałki - i w paru przypadkach owa czerń okazała się twarzowa, stylowa i... przede wszystkim zwycięska dla Górnika.
Dla niektórych niespodzianką może być obecność Allianzu na piersiach zawodników. Nie ma w tym jednak niczego niezwykłego: to efekt umowy z tą firmą, w której reklama owa jest wyrazem regulowania należności z lat (bardzo) minionych. - Ile to jeszcze potrwa? To tajemnica handlowa. Na pewno jednak krócej niż trzy lata - uśmiechał się Bartosz Sarnowski. Obecność nazwy tej firmy nie blokuje możliwości „wejścia na stroje” innego sponsora. - Zgodnie z wytycznymi „Ekstraklasy” SA, miejsca na przodzie koszulki są dwa - przypominał prezes. Czy ów drugi sponsor się znajdzie? Na razie go nie ma, ale... - Po awansie do ekstraklasy rozpoczęliśmy rozmowy z nowymi partnerami, zainteresowanymi współpracą z klubem - dodawał. - A dowodem wzrostu zainteresowania firm naszą ofertą niech będzie fakt, że dziś „nabywców” znalazły już praktycznie wszystkie loże na stadionie (jest ich 11 - dop. red.).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]