W najbliższy wtorek odbędzie się prezentacja Górnika ()

Przedsezonowa prezentacja Górnika odbędzie się we wtorek 11 lipca na promenadzie Areny Zabrze.
Każdego kibica, który pojawi się tego dnia na promenadzie stadionu czeka moc atrakcji i niespodzianek. Prezentacja drużyny Marcina Brosza rozpocznie się o godz. 17:00, ale już 2 godziny wcześniej rozpocznie się piknik rodzinny dla najmłodszych kibiców. Nie zabraknie atrakcji pneumatycznych (popularne dmuchańce), zabaw i animacji przygotowanych przez Klub, ośrodek Kibice Razem oraz pozostałych partnerów imprezy.

Wcześniejsze przyjście na imprezę będzie również stanowiło doskonałą okazję do zakupu biletu na klasyk z Legią (przypominamy, że sprzedaż stacjonarna biletów rusza właśnie 11 lipca), oraz odwiedzin w nowym Sklepie Kibica w pasażu Areny, który również tego dnia zostanie otwarty dla kibiców.

Clou programu to prezentacja nowej drużyny Górnika Zabrze, która już wkrótce rozpocznie walkę o ligowe punkty w Ekstraklasie. O godz. 17:00 piłkarze Marcina Brosza spotkają się z kibicami.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]