Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:2 (0:0) ()

W meczu 10. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 2:1 (0:0). Bramki: Łukasz Zwoliński (88.) - Mateusz Wieteska (51.), Damian Kądzior (66.).
Żółte kartki: Ricardo Nunes, Râpă - Ambrosiewicz, Koj.
Czerwona kartka: Maciej Ambrosiewicz (90. minuta, Górnik, za drugą żółtą). Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce). Widzów: 4548.
W 43. minucie Ádám Gyurcsó (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Loska obronił).

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 2. Cornel Râpă, 25. Lasza Dwali, 77. Ricardo Nunes - 71. Dariusz Formella (58, 11. Spas Delew), 4. Jakub Piotrowski (67, 10. Dawid Kort), 14. Kamil Drygas, 8. Mate Cincadze, 7. Ádám Gyurcsó - 29. Marcin Listkowski (63, 93. Łukasz Zwoliński).

Górnik: 1. Tomasz Loska - 28. Maciej Ambrosiewicz, 4. Mateusz Wieteska, 15. Dani Suárez, 14. Michał Koj - 9. Damian Kądzior (77, 6. Bartłomiej Olszewski), 22. Szymon Matuszek, 27. Szymon Żurkowski, 7. Rafał Kurzawa - 17. Igor Angulo (90, 3. Adam Wolniewicz), 25. Łukasz Wolsztyński (61, 20. Marcin Urynowicz).

[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]