Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Waldemar Fornalik, trener Piasta Gliwice: - Sędzia pogubił się. Wiedząc, że to są derby, powinien dostosować się do tego, co działo się na boisku. Podyktował karnego z kapelusza. I ta bramka zdecydowała o wyniku spotkania. Marne to dla nas pocieszenie, że graliśmy dobrze taktycznie. Nie było to wielkie widowisko piłkarskie, ale da ludzi, którzy inaczej patrzą na futbol, było dzisiaj wiele ciekawych elementów taktycznych. Sporo było zaangażowania, pojedynków na ziemi i w powietrzu, dużo twardej, męskiej gry, a wynik oscylował wokół remisu. Górnik wykonał ostatnio sporą pracę i efekty tego są widoczne. My jesteśmy na początku pracy, ale będziemy coraz groźniejsi. We wtorek mamy badania wydolnościowe i szybkościowe, wyjeżdżamy na zgrupowanie do Rybnika-Kamienia.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - To było bardzo trudne spotkanie i po takim meczu można powiedzieć, że zrobiliśmy to, co się od nas oczekiwało. Musimy liczyć się z tym, że będą takie spotkania. W końcówce stworzyliśmy kilka sytuacji, było trochę żywiołowości. Chcielibyśmy, aby takie derby były megawidowiskowe, ale często jest tak, że takie starcia wyglądają jak początki pierwszych i drugich połówek. Odnośnie decyzji sędziego, dotyczącej pierwszego karnego, nie zamierzam tego komentować.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]