Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Maciej Bartoszek (trener Termaliki): - Staraliśmy się prowadzić grę, mieliśmy plan na ten mecz, ale nie do końca go zrealizowaliśmy. Nie mogę mieć pretensji do piłkarzy, bo wiem, że bardzo chcieli zapunktować. Niestety, nadzialiśmy się na perfekcyjnie wykończone kontry. Zespół chciał pokazać, że między nami nie ma żadnego konfliktu. Nie jest to łatwe, że od kilku kolejek ciągle się mówi, że mecze toczą się o moją posadę. Może to oddziaływać na zespół, ale musimy sobie z tym radzić. Drugi raz z rzędu przegraliśmy 0:3. Taka jest rola trenera, że prezesi go zatrudniają i mogą w każdej chwili zwolnić. Nie wiem, czy poprowadzę Bruk-Bet w kolejnym meczu.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Dziękuję bardzo za doping, zwłaszcza, że ostatni okres nie był łatwy. Wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ciężkie spotkanie. Wsparcie dawało nam energię. Ważne dla nas, oprócz zwycięstwa, było zagranie na zero z tyłu. Niezmiernie mnie to cieszy i jesteśmy przekonani, że doda nam pewności to pewności siebie. Widzimy jednak, ile jeszcze pracy przed nami, bo zespół Termaliki miał swoje sytuacje. Determinacja i wola odniesienia zwycięstwa spowodowały jednak, że wygraliśmy to spotkanie.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]