Łukasz Wolsztyński: Najważniejsza jest drużyna ()

Łukasz Wolsztyński wiosną zdobył już dwie bramki dla Górnika. Napastnik zabrzan ma na koncie 4 bramki w meczach ligowych. Na jakiej liczbie zatrzyma się w tym sezonie jego licznik strzelecki? - Tych bramek to mam pięć, nie cztery (śmiech! - red.). W Warszawie na Legii nie zaliczono mi jednego trafienia - mówi Wolsztyński. - A tak poważnie to nie chciałbym niczego deklarować, mówić, ile strzelę goli. Najważniejsza jest drużyna i tylko ona się liczy. Wygraliśmy bardzo ważne dla nas spotkanie, natomiast moje indywidualne osiągnięcia są jakby mniej ważne. Oczywiście, nie ukrywam, że chciałbym powiększyć swoje konto strzeleckie, ale ta sprawa jest na drugim planie. Chcę przede wszystkim pomagać drużynie, by na koniec sezonu wynik był jak najlepszy - przekonuje Wolsztyński.
- Zawsze dedykuję swoje bramki rodzinie i tak jest i tym razem. Poza tym chciałbym zadedykować to trafienie naszym kibicom, którzy cały czas nas dopingują i wspierają, niezależnie od tego, jaka jest pogoda. Mimo ogromnego zimna, jak również tego, że mecz rozgrywany był w poniedziałek o godzinie 18-tej, na stadion przyszło 13 tysięcy kibiców. To ewenement na skalę krajową. Bardzo im dziękujemy za doping, ich wsparcie było bezcenne. Ogromny szacunek dla nich. A wiemy już, ilu kibiców pojedzie za nami do Wrocławia. Będzie ich sporo...
We Wrocławiu nie ma już Jana Urbana, jest Tadeusz Pawłowski. Śląsk będzie dodatkowo zmotywowany, by pracę z nowym szkoleniowcem rozpocząć od zwycięstwa... - Na pewno tak będzie, ale my jesteśmy bardzo mocno podbudowani zwycięstwem nad Bruk-Betem i zrobimy wszystko, by wywieźć z Wrocławia trzy punkty. Oczywiście, my cały czas patrzymy na siebie i we Wrocławiu postaramy się zrealizować nasze założenia - kończy Wolsztyński.

na podstawie: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]