Marcin Brosz po meczu z Zarią ()

Opinia trenera Marcina Brosza po meczu w Kiszyniowie. - Na samym początku chciałbym podziękować wszystkim naszym kibicom. (...) Sam mecz był bardzo dobrym widowiskiem. Zarówno my, jak i gospodarze od początku nie kalkulowaliśmy. Chcieliśmy ten mecz wygrać, podobnie Zaria. Spotkanie było prowadzone w dobrym tempie. Cieszę się, że młodzi chłopcy, którzy poznają dopiero eliminacje do Ligi Europy, wytrzymali presję i ciśnienie. Daniel Smuga pracował na to bardzo ciężko od dłuższego czasu .
- Jeżeli chodzi o Zarię, to widzieliśmy całkiem inny zespół niż w Zabrzu, ale spodziewaliśmy się tego. Zespół był nastawiony bardzo ofensywnie. Tym bardziej cieszy nasze zwycięstwo. (...) Zdawaliśmy sobie sprawę jak trudno się gra przed sezonem, grając tylko mecze kontrolne Przygotowywaliśmy się zarówno pod Ekstraklasę oraz rozgrywki pucharowe.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]