Pomeczow wypowiedzi trenerów ()

Gino Lettieri, trener Korony Kielce: - Skład Górnika był dla mnie niespodzianką, ale ich młodzi zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była najlepsza, bo drużyna nie realizowała planu, który sobie założyliśmy. W drugiej lepiej było lepiej, mieliśmy 10 szans bramkowych, z czego 5 stuprocentowych i powinniśmy wygrać w Zabrzu. Górnik miał znacznie mniej i strzelił tyle goli, ile my. Zabrzanie powinni kupić swojemu bramkarzowi kwiaty i czekoladki, bo rozegrał bardzo dobry mecz i uratował im ten remis.

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: Kluczowym momentem meczu były pierwsze minuty po strzeleniu gola. Losy meczu ważyły się do samego końca. Zabrakło nam trochę doświadczenia, ale takie jest prawo młodości. W tym meczu było wiele akcji, dużo się działo. Skąd te zmiany? Gramy tak naprawdę na trzech frontach, ale przygotowywaliśmy się do tego i przygotowywaliśmy chłopaków do tego. Zawsze jest jednak pewna niepewność i obawa, jak to będzie wyglądało. Emocje były także na trybunach, bo tam siedzieli przecież rodzice, dziadkowie, bracia i siostry tych młodych chłopaków. Brawa dla Michała Koja, który był kapitanem i musiał poprowadzić tak młodą drużynę. Wszyscy staramy się ich wesprzeć.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]