Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Zbigniew Smółka (trener Arki): - Muszę zacząć od serdecznych życzeń dla bardzo zasłużonego klubu. Wszyscy wiemy i pamiętamy, że temu klubowi kibicowaliśmy w dzieciństwie, gdy grał w europejskich pucharach. Zaczęliśmy bardzo dobrze. Tak było do momentu zejścia Maćka Jankowskiego ze złamanym nosem i rozciętą głową, którą mu szyto.  Przez dwanaście do piętnastu minut prowadziliśmy grę. Górnik tym faulem wybił nas z rytmu. Później nie zdołaliśmy się pozbierać i przeżywaliśmy męki na boisku. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Cieszę się, że Maćkowi Nalepie wyszedł kapitalny strzał z wolnego. Gdyby Maciek Jankowski zamienił na bramkę sytuację z początku spotkania moglibyśmy pokusić się o zwycięstwo. na pewno ten remis musimy szanować, tym bardziej po ostatnich trzech "gongach". Udało nam się też utrzymać dystans nad Górnikiem.

Przez dwanaście do piętnastu minut prowadziliśmy grę. Górnik tym faulem wybił nas z rytmu. Później nie zdołaliśmy się pozbierać i przeżywaliśmy męki na boisku. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]