Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): „Przyjechaliśmy do Gdańska z większymi oczekiwaniami, ale boisko zweryfikowała nas. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to traciliśmy bramki, szczególnie drugą i trzecią, w momentach, w których mogliśmy przejąć inicjatywę. Lechia wykorzystała każdą okazję, kiedy przedostawaliśmy się pod bramkę Kuciaka większą liczbą zawodników. Dokonałem ofensywnych zmian, ale nie przyniosło to efektu.” 

Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk): „Lepiej sobie nie mogliśmy tego wyobrazić i wymarzyć. Co tu dużo mówić, było pięknie. Wspaniała atmosfera, bardzo dobra i skuteczna gra oraz świetny wynik. Umiejętnie odpowiedzieliśmy w tej kolejce na wyniki innych drużyn i ponownie pokazaliśmy, że potrafimy grać na wysokim poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że poprzeczka zawieszona jest coraz wyżej, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z tego roku. Od marca przeżyliśmy "roller coaster" i zwieńczeniem tego roku był ten mecz. Podsumował dobre przygotowanie oraz naszą odporność i konsekwencję. Nie zlekceważyliśmy niczego, byliśmy mocno zaangażowani i nie pomyliłem się twierdząc przed meczem, że drużyna ma energię i chciałaby dalej grać. W wielu momentach udało się trafić ze składem i w tym spotkaniu zarówno Rafał Wolski jak i Artur Sobiech zdobyli bramkę i przyczynili się do tego zwycięstwa.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]