Górnik walczy o Erika Daniela ()

Zabrzanom zależy na pozyskaniu jednego z najlepszych graczy ligi słowackiej. O skrzydłowego Erika Daniela starają się również inne kluby.
Czech ma za sobą udaną rundę w MFK Ružomberok – strzelił w lidze gola i miał siedem asyst. W klasyfikacji zawodników najczęściej wypracowujących bramki zajmuje trzecie miejsce. Jest dynamiczny, potrafi dobrze dośrodkować i dryblować. 
Jego umowa z obecnym klubem wygasa już w czerwcu. Działacze przedstawili mu nowy kontrakt, ale nie zdecydował się na przedłużenie. Dlatego został wystawiony na listę transferową i w czwartej drużynie ligi słowackiej nie ma już szans na grę. Rok temu był bliski transferu do Zagłębia Lubin, a niedawno chciała Daniela pozyskać Jagiellonia Białystok, ale wicemistrz Polski nie doszedł do porozumienia ze Słowakami w sprawie kwoty wykupu.
Prawy pomocnik ma w kontrakcie zapisaną klauzulę odejścia wynoszącą 0,5 mln euro. W obecnej sytuacji jest możliwe, że Ružomberok puści go za sumę zdecydowanie mniejszą. Interesują się nim Cracovia i Górnik Zabrze. Zabrzanie już od pół roku, po odejściu Damiana Kądziora i Rafała Kurzawy, mają ogromne problemy na bokach pomocy.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]