Szymon Żurkowski bliski porozumienia z Fiorentiną ()

Szymon Żurkowski już niebawem może zostać piłkarzem Fiorentiny. Włoski klub jest najbliżej pozyskania pomocnika Górnika Zabrze.
Sprawa transferu młodzieżowego reprezentanta Polski może rozstrzygnąć się już w czwartek. Porozumienie między Górnikiem a przedstawicielami Violi jest bardzo blisko.  W grę wchodzi podobny wariant, jak w przypadku transferu Sebastiana Walukiewicza z Pogoni Szczecin do Cagliari – piłkarz miałby zostać wykupiony przez Włochów, ale zostałby do końca sezonu w LOTTO Ekstraklasie. Fiorentina w taki sposób chciała już wykupić Żurkowskiego minionej zimy.
Pomocnik Górnika Zabrze jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w polskiej lidze. Mocno starał się o niego także Juventus, chcąc dokonać transakcji wiązanej z Genoą i tam wypożyczyć go na początku przygody z Serie A. Ostatecznie nie ustalono warunków takiej transakcji i wszystkie strony nie mogły dojść do porozumienia.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]