Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Aleksandar Vukovic (trener Legii): - Bardziej cieszymy się z wyniku, szczególnie jak drużyna sama sobie zawiesiła wysoko poprzeczkę po poprzednim spotkaniu. Z Jagiellonią zagraliśmy dużo lepiej, ale każdy mecz jest inny. Trzeba oddać Górnikowi, ze postawił bardzo trudne warunki. Nie potrafiliśmy rywali na dłużej zdominować i kontrolować meczu. Zdaje sobie sprawę z tego, że w Zabrzu gra się trudno. Skupiam się tylko na wyniku i jest to dla mnie najważniejsze. Przegrywaliśmy i udało się odwrócić losy tego spotkani.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Brakło nam trochę zgrania i wykończenia. Było dużo sytuacji, które mogliśmy lepiej rozgrywać. To był klucz do tego, co się działo na boisku. Musimy nad tym popracować, by to poprawić w kolejnych meczach.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]