Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "Pomysł mieliśmy taki, by w pierwszej połowie postawić na defensywę i wychodzić do kontr. Zdawaliśmy sobie sprawę z siły ofensywnej Pogoni. W drugiej części chcieliśmy przesunąć się bliżej bramki Pogoni. Nie do końca nam się to udało, bo już w pierwszej części straciliśmy bramkę. Dlatego potem musieliśmy odrabiać straty, co nam się w konsekwencji udało". 

Kosta Runjaic (trener Pogoni): "Mieliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Dużo radości w grze, ruchu bez piłki i odpowiednia presja. To, że rywale mieli szanse na kontry, to normalna sytuacja. Poziom był zgodny z moimi oczekiwaniami. W drugiej części nie graliśmy już na takim poziomie i każdy to widział. Nie wszyscy piłkarze mają na tyle wydajne baterie, by znieść na takim poziomie pełne 90 minut. To my wzmocniliśmy przeciwnika, bo nie graliśmy tak, jak w pierwszej połowie i przydarzyła się bramka. W tej części meczu nie dominowaliśmy, nie graliśmy tak, jakbym chciał i nie mieliśmy kolejnych sytuacji. Pierwsza połowa była bardzo dobra, druga nie taka, jakiej chcieliśmy, a wynik jest taki, jaki jest".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]