Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Początek spotkania był bardzo ważny. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że bramka odmieni oblicze meczu. Do 30. minuty staraliśmy się zdobyć bramkę, ale brakowało nam decyzji odnośnie uderzenia. Z upływem czasu, Zagłębie coraz częściej nam zagrażało. W drugiej połowie goniliśmy wynik, szukaliśmy bramki, aby dać dodatkowy impuls. Szkoda, że tego zabrakło, ponieważ mieliśmy dobre okazje na strzelenie gola, ale ten mecz pokazuje, że jeszcze wiele pracy przed nami. Często byliśmy na połowie Zagłębia, natomiast brakowało dodatkowego impulsu. Bramka odmieniłaby oblicze meczu, ale każda minuta wpływała pozytywnie na naszych rywali. Staraliśmy się wyrównać, ale zbyt mało wchodziliśmy w pojedynki jeden na jeden. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski, pójdziemy do przodu i zaliczmy progres w kolejnych meczach.

Martin Sevela (trener Zagłębia): - To był trudny mecz, ale zrealizowaliśmy nasz plan. Było zaangażowanie i determinacja. Zrobiliśmy widoczny progres, od początku walczyliśmy o zwycięstwo. Kilka razy sędzia łapał naszych zawodników na spalonym, ale przy akcji Patryka Szysza już nam się udało. Przy pierwszej bramce Sasa Zivec pokazał jakość. Szczęście dziś było po naszej stronie. W drugiej połowie daliśmy chłopakom zadanie, aby zrobili taką samą pracę w obronie, jak ostatnio w Białymstoku. Zaangażowanie naszych zawodników w defensywie sprawiło, że przeciwnik nie strzelił bramki, co było bardzo ważne dla zespołu. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa.

źródło: Zagłębie LubinRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]