Niemoralna propozycja

W poniedziałek był umówiony z prezesem Krystianem Rogalą, który jednak w tej chwili przebywa na urlopie. Dziś Edward Cecot podejmuje treningi w Zabrzu i niewykluczone, że szybciej dogada się z Górnikiem niż z Ruchem.
- Specjalnie jechałem z Gorzowa pociągiem, by spotkać się z prezesem Rogalą - opowiada Edward Cecot. - Po walnym zebraniu telefonicznie umówiłem się z nim na poniedziałek, ale... widocznie zapomniał. 
Jeśli dziś podpisze pan kontrakt z Górnikiem, wtedy kolejna wizyta na Cichej nie będzie już konieczna.

- Nie sądzę, żeby tak szybko się wszystko potoczyło. Negocjacje jednak chwilę trwają, poza tym w Zabrzu nie rozmawialiśmy o konkretach.

Jak doszło w ogóle do rozmów z Górnikiem?

- Zadzwonił do mnie trener Waldemar Fornalik, ale ja planowałem wtedy testy u austriackiego II-ligowca. Wyjazd do Austrii nie doszedł ostatecznie do skutku i wówczas Michał Probierz zaczął mnie namawiać do przyjazdu do Zabrza.

Ma pan jeszcze jakieś oferty?

- Była propozycja ze Szczakowianki, moralnie... niepoprawna, dlatego od razu ją odrzuciłem. Nie chciałbym mieć w przyszłości do czynienia z wykrywaczem kłamstw.

Zainteresowanie pańskimi usługami świadczy, że mimo degradacji Ruchu pan nie miał złego sezonu.

- Nie do końca jestem z siebie zadowolony. Jestem prawonożnym zawodnikiem, tymczasem w Ruchu z konieczności grałem na lewej obronie. Nie czułem się na tej pozycji zbyt pewnie. Zdecydowanie bardziej wolę grać na środku obrony. Górnika opuścili Grzegorz Lekki i Robert Kolasa, więc to byłaby dla mnie okazja do gry na swojej pozycji.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]