Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Polonii, Mieczysław Broniszewski: "Gdy obejmowałem Polonię, w pierwszym meczu doznałem porażki z Legią 2:7. To był czarny piątek "Czarnych Koszul". Teraz też był piątek i jesteśmy w zupełnie innych nastrojach. Mam nadzieję, że taki horror już się na Konwiktorskiej nie powtórzy. Górnikowi gratuluję przede wszystkim fantastycznego występu bramkarza Laskowskiego". 

Trener Górnika, Werner Liczka: "Moja drużyna przegrała, dlatego nie mogę się cieszyć. Jestem jednak zadowolony z postawy mojego zespołu, który grając w bardzo odmłodzonym składzie spisywał się całkiem nieźle. Mecz był bardzo dobry, ciekawy i widowiskowy. Laskowski wykorzystał swoją szansę i bardzo się z tego cieszę, bo to dobrze ułożony chłopak. Dziękuję za gorące przywitanie na Konwiktorskiej. Czułem się jak u siebie w domu".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]