Piłkarz i baletnica

Marcel Liczka, czeski pomocnik Górnika Zabrze, był bardzo zadowolony, że mecz z Legią został przełożony. Wreszcie mógł się spotkać ze swoją żoną Gabrielą, baletnicą praskiego teatru „Laterna Magica”.
Marcel i Gabriela Liczka małżeństwem są od czterech lat. Poznali się dzięki mamie Marcela – Danie Liczkowej, która razem z Gabrielą tańczyła w balecie w Ostrawie. Młodzi Liczkowie nie spotykają się jednak ostatnio zbyt często. Ona występuje w spektaklach baletowych i musicalach w Pradze, a Marcel gra w piłkę na ligowych stadionach w Polsce. 
- Kiedy mogę, to jadę do żony do Pragi. Gabcia na brak zajęć nie narzeka. Tańczy w balecie, występuje w musicalach, studiuje pedagogikę. Ale to dobrze, że ma tyle pracy, bo dzięki temu nie ma czasu na nic innego – mówi z uśmiechem Marcel.
Gabriela wybiera się do Zabrza, choć nie ukrywa, ze nie lubi oglądać meczów na żywo.
- Za bardzo się denerwuję. Ale w rodzinie Liczków nie można nie interesować się piłką. Gra przecież jeszcze szwagier, a teść jest trenerem – mówi Gabriela.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]